18.10.2019

Komu w drogę temu Crazy Legs!

Lubimy odkrywać nowe dziecięce marki, którymi możemy się później z Wami dzielić. Jedną z nich jest Crazy Legs oferująca wygodne leginsy i spódniczki, które pozwalają na swobodną zabawę. Ba! Już ich noszenie samo w sobie jest zabawą, ponieważ zaskakują kolorowymi wzorami i deseniami.

Jesień w modzie często oznacza ciemne i stonowane kolory. Coraz częściej spotykamy je również w kolekcjach dziecięcych, a tutaj taki psikus, bo u Crazy Legs nie ma nudy, jest za to kolorowo i swobodnie. To super alternatywa i dobry pomysł na przełamanie rutyny w szafach najmłodszych. Desenie, kropki i wzorki, które charakteryzują tę markę wykonane są z wysokiej jakości nadruku cyfrowego oraz, co dla nas bardzo ważne, wyłącznie z naturalnych surowców.

Ogromną zaletą leginsów jest elastyczna guma w pasie, która nie uwiera i nie tworzy poczucia dyskomfortu podczas dziecięcych szaleństw. A jak nam dobrze wiadomo dzieci najbardziej kochają swobodną zabawę w berka, chowanego czy klasy. Wszystkie te aktywności charakteryzują się przebieraniem nóżkami, więc leginsy muszą być solidne i trwałe. Tutaj nie mamy co do tego wątpliwości. W ofercie znaleźliśmy także coś dla tych dziewczynek, które uwielbiają nosić spódniczki. Ich skład jest taki sam jak leginsów (tylko najwyższej jakości bawełna), dodatkowym ich atutem są bardzo pojemne kieszonki, do których zmieścić się sporo dziecięcych ważnych rzeczy (kasztany, kamyczki…).

Ubrania Crazy Legs można nosić jednocześnie, łącząc ze sobą te same wzory lub poddając się kolorowemu szaleństwu miksując desenie. Tutaj nie trzeba wybierać pomiędzy modą a wygodą.

Pomysłodawczynią i twórczynią Crazy Legs jest Ewa Szarras, to mama dwójki dzieci, która doskonale zna się na dziecięcych potrzebach. – Dzieci potrafią bawić się wszystkim – tym, co je otacza i tym, co mają na sobie. Ubrania od Crazy Legs są przede wszystkim wygodne, wykonane z naturalnych materiałów gwarantujących komfort i przyciągające wzrok. Szalone wzory, jak odważne połączenia kropek i kresek pokazują, że moda też może dawać dzieciom radość. Hasło Crazy Legs „Chodź z nami” to zaproszenie do wspólnej zabawy. – tak firmę charakteryzuje jej właścicielka.

Ewa przed założeniem marki modowej przez wiele lat pracowała w agencjach reklamowych. Dwa lata temu wraz z rodziną przeniosła się na Warmię, gdzie w malowniczym i spokojnym otoczeniu stworzyła swoją markę.

Jeśli moda to zabawa, to w Crazy Legs doskonale wiedzą, jak sprawić dziewczynkom frajdę. Kropki, paski, buźki zwierzątek co wybierzesz dla swojej pociechy?

Zdjęcia: Iza Pruszyńska

Za udostępnienie przestrzeni do sesji dziękujemy Służewskiemu Domowi Kultury