24.03.2021

Czas na wiosenny rozruch! Mamy dla Was super KONKURS z 4F!

W tym roku Wiosna dość nieśmiało zagląda do nas, ale mamy swoje sposoby, aby ją nieco przywołać! Chcemy z Wami rozjaśnić garderobę o pastelowe wiosenne kolory! Dlatego prezentujemy Wam nową kolekcję superwygodnych i milutkich bluz stworzoną przez Anię Lewandowską wraz z polską marką 4F. Są idealne zarówno na wycieczki rowerowe, spacery jak i domowe zabawy. Coś dla dużych i coś dla małych!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać bluzę dla siebie i swoich pociech. Wystarczy na naszym Instagramie Baby by Ann opowiedzieć o tym jak lubicie aktywnie spędzać czas ze swoimi dziećmi, co wtedy robicie, jaka jest wasza ulubiona aktywność? Teraz, kiedy dzieci mają tak ograniczony kontakt z rówieśnikami oraz mały dostęp do zajęć ruchowych w szkole to szczególnie ważne, aby zapewnić im dawkę pozytywnej aktywności.

KONKURS Baby by Ann x 4F!

Na czym polega nasz konkurs? Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Jaki jest Wasz ulubiony sposób na aktywne rodzinne popołudnie?

Konkursową odpowiedź pod postem na naszym profilu na Instagramie należy oznaczyć hashtagiem #babybyannx4f

Zachęcamy Was bardzo gorąco do wzięcia udziału w naszej zabawie. Z zamieszczonych odpowiedzi nasze jury wybierze aż 5 zwycięzców, do których powędrują wspaniałe nagrody!

CZAS TRWANIA KONKURSU: 24 marca 2021 do 31 marca 2021 do godziny 23:59.

Cały regulamin znajdziecie tutaj: KONKURS regulamin BBA x 4F

zdjęcie: Dorota Szulc