06.10.2018

Dear Sophie dla Baby by Ann

Uwielbiamy takie prezenty. Szczególnie, że zrobione są z myślą o Was! Dear Sophie, ulubiona marka dzieciaków zaprojektowała jesienną kolekcję Woods Gang. Króliczek, Lisek, Grzybek, Sarenka i Wilk, zostaną tej jesieni najlepszymi kompanami twojej pociechy. A co powiesz na modele dedykowane specjalnie dla Baby by Ann? Tadaaam! Sprawdź, czym Cię zaskoczą!

Jesień, to ulubiona pora roku małych odkrywców. Liście opadające z drzew, kwitnąca jarzębina, skakanie w kałuże i kieszenie wypchane kasztanami, to nowa codzienność twojego malucha. Podróże do przedszkola i z powrotem do domu, nigdy nie były aż tak fascynujące. Przyroda serwuje nam wtedy niezły pokaz, ale najlepsze show odgrywa się w lesie.

 To właśnie on stał się inspiracją dla najnowszej kolekcji Dear Sophie. Woods Gang czyli Króliczek, Lisek, Wilk, Sarenka, Owca i Grzybek zostały gwiazdami kolekcji i gwarantujemy, że nowymi najlepszymi kumplami twojego dziecka. Duże nadruki zdobią bawełniane bluzy z kapturem, longsleeve’y, rampersy, legginsy, czapki i kombinezony. Czyli cały zestaw niezastąpionych ubrań, gdy temperatura za oknem mocno spada. Co je wyróżnia? Organiczna, miękka bawełna z której są uszyte. Tkanina otula i pracuje z ciałem dziecka, podczas jesiennych zabaw na dworze. 

Uwagę przykuwają też kolory. Szarości, granat, beż i khaki, będą komponować się nie tylko z ubraniami z szafy twojego malucha, ale świetnie sprawdzą się podczas spacerów. Nie straszne wam wtedy kałuże, piach, mokre liście i deszcz. Kolory jesieni, to specjaliści od kamuflażu.

Jednak to nie wszystko! Dear Sophie, specjalnie dla Baby by Ann stworzyła dedykowane modele, dostępne wyłącznie w naszym sklepie. Do leśnego gangu dołączają Sarenka w ciemnoszarej wersji i Króliczek w kolorze grafitu. Szlachetne odcienie szarości sprawiają, że ubranka są jeszcze bardziej praktyczne i uniwersalne. Mali odkrywcy jesiennych przygód będą zachwyceni nowymi zwierzakami w gangu. 

Kolekcja jest już dostępna w sklepie Baby by Ann. Dear Sophie Woods Gang znajdziecie TUTAJ.

 

Zdjęcia: Maria Warzybok