08.06.2021

Hej Rodzice! Mamy dla Was super KONKURS z marką CYBEX!

Niedawno pisaliśmy Wam o nowej kolekcji marki Cybex we współpracy z amerykańskim muzykiem DJ Khaledem „We the best”. A teraz mamy dla Was super konkurs, w którym do wygrania są dwie piękne torby do dziecięcego wózka z tej kolekcji.

Mamy dla Was dwie torby sygnowane linią We the best. Te torby mają piękny design inspirowany dżunglą, ale ich największą zaletą jest to, że pomieszczą najważniejsze i najbardziej przydatne podczas spaceru z Maluszkiem rzeczy.

KONKURS CYBEX DJ KHALED x Baby by Ann

Na czym polega nasz konkurs? Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Jaka powinna być idealna torba do dziecięcego wózka? Co powinna pomieścić? Konkursowy komentarz należy zamieścić na naszym profilu IG po postem o konkursie i wstawić odpowiedni hasztag: #cybexdjkhaledxbabybyann.

Zachęcamy Was bardzo gorąco do wzięcia udziału w naszej zabawie i oznaczania swoich odpowiedzi. Z zamieszczonych komentarzy nasze jury wybierze 2 zwycięzców, do których powędrują te wspaniałe nagrody! Dajcie o nim znać przyszłym lub świeżo upieczonym rodzicom!

CZAS TRWANIA KONKURSU: 08 czerwca 2021 do 14 czerwca 2021 do godziny 23:59.

Cały regulamin znajdziecie tutaj: regulamin BBA x CYBEX.