06.05.2021

Kolekcja DJ Khaled ‘We the Best’ – przełomowa współpraca muzyka z marką CYBEX!

DJ Khaled to niezwykle utytułowany artysta muzyczny, co potwierdzają zdobyte przez niego prestiżowe nagrody Grammy. Prywatnie – to zaangażowany tata dwójki uroczych chłopców: Asahda i Aalama oraz mąż Nicole Tuck. Jego przedsiębiorczość i zamiłowanie do kreatywnych działań tym razem zaowocowały współpracą z marką CYBEX. Egzotyczny motyw kolekcji ‘We The Best’ to również dzieło żony i dzieci artysty.

Pierwszy wspólny projekt Khaleda i Nicole czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym – niesie bowiem ważny przekaz – rodzina jest najważniejsza. Kolekcja „Cybex x DJ Khaled” eksploduje odważnymi kolorami i motywami egzotycznych zwierząt – lwa, zebry i papugi. Jest niczym zaproszenie do nasyconej zielenią i pełnej przygód dżungli. Kolekcję kultowych wózków PRIAM i MIOS dopełniają niemowlęce foteliki samochodowe Cloud Q i Cloud Z i-Size oraz akcesoria: torba pielęgnacyjna, komfortowy śpiworek i funkcjonalny parasol. CYBEX, znany ze swojej dbałości o detale, umieścił w kolekcji wyjątkowy dodatek – do każdego zamka przymocowany został kluczyk, który symbolizować ma klucz do sukcesu. Chodzi oczywiście o miłość i rodzinę, które odgrywają ogromną rolę w osiągnięciach Khaleda, co sam artysta bardzo często podkreśla.

Produkty marki CYBEX reprezentują idealne połączenie doskonałego designu, najwyższych standardów bezpieczeństwa i niezawodnej funkcjonalności. „CYBEX podniósł poprzeczkę w branży produktów dla dzieci. Wspólnie podnieśliśmy ją jeszcze wyżej. Od pierwszej rozmowy z Martinem i zespołem poczułem tę niesamowitą energię – jakbyśmy mogli coś wznieść na jeszcze wyższy poziom. I tak zrobiliśmy. Gwarantuję, że nasze wózki będą najlepszym prezentem dla Twoich dzieci. To z myślą o nich powstał ten projekt. Są najlepsze!” – tak DJ Khaled skomentował zaproszenie do współpracy z niemieckim producentem.

Już teraz możemy Wam zapowiedzieć super Konkurs z niespodzianką z kolekcji CYBEX x DJ Khaled! Bądźcie czujni!