26.08.2020

Lekcja oszczędzania z H&M

Wielkimi krokami zbliża się wrzesień, kiedy na nowo zabrzmi dzwonek lekcyjny i dzieciaki wrócą do szkolnych ławek. To czas pełen wielkich emocji, nowych przyjaciół, ciekawych przedmiotów w szkole i… rodzicielskich wydatków. Z tej okazji na szczególną lekcję zaprasza nas H&M. To lekcja oszczędzania, która we wrześniu, miesiącu wydatków liczy się podwójnie!

Wrzesień to czas wielkich zmian i powrotu do rytmu dnia, który wyznacza szkoła. Leniwe popołudnia zamieniają się na czas odrabiania lekcji i dodatkowych zajęć. Temperatura spada o kilkanaście stopni i lekkie sukienki i szorty zastępują nowe jesienne ubrania. Wrzesień zwiastuje też długą listę zakupów. Na każdej z nich znajdziemy podręczniki szkolne, zeszyty, piórniki, tornistry i zestaw małego plastyka. Solidna dawka witaminy D podczas wakacji sprawia, że dzieciaki rosną jak na drożdżach, więc okres „back to school” to także czas totalnej zmiany ich garderoby. To nie lada wyzwanie dla każdego rodzica i domowego budżetu. Jednak tym razem możemy liczyć na wyjątkową lekcję oszczędzania z H&M, który w ramach członkostwa w programie lojalnościowym Hello H&M Member, przygotował specjalne rabaty dla każdego rodzica.

Jak oszczędzać z H&M?

Wystarczy, że dołączysz do bezpłatnego programu lojalnościowego Hello H&M Member przez założenie konta na HM.com lub instalując aplikację H&M na telefon. Im więcej punktów uzbierasz, tym więcej czeka na Ciebie rabatów i nagród. Zbieranie punktów w programie jest banalnie proste, bo otrzymujesz je przy każdych zakupach w sklepie stacjonarnym (pokazując aplikację przy kasie), zakupach online, dzięki recenzowaniu i ocenianiu produktów i zapraszaniu do programu lojalnościowego znajomych. Dla przykładu: za każde 300 pkt dostaniesz specjalny rabat na kolejne zakupy, ale to dopiero początek oszczędzania z H&M. Będąc w programie czeka na ciebie bezpłatna dostawa za zakupy powyżej 120 zł, bezpłatne zwroty, bonusy rabatowe do zakupów i specjalne spersonalizowane rabaty na kategorie produktów, które interesują cię najbardziej, np. dział dziecięcy. Poza sposobami, jak oszczędzać pieniądze, H&M przygotował też dawkę rozrywki dla ciebie i dzieciaków. W programie lojalnościowym czekają na was zaproszenia na wydarzenia kulturalne, np. premiery filmów i bajek, konkursy, wcześniejszy dostęp do kolekcji specjalnych i oferty niespodzianki. W ten prosty sposób, jak korzystanie z aplikacji, czy założenie konta na HM.com możesz ubrać dzieci od stóp do głów i nie martwić się o domowy budżet. Takie lekcje oszczędzania lubimy najbardziej.

Ten styl jest w cenie

To co nigdy nie wychodzi z mody to totalna wygoda i wolność, jakie dają odpowiednie ubrania .Dzieci wiedzą to najlepiej, bo intuicyjnie wybierają i najchętniej ubierają rzeczy, które w żaden sposób nie będą ich ograniczać w zabawie i odkrywaniu świata. Koniec wakacji nie oznacza końca superwygodnych dziecięcych stylizacji. O to zadbał H&M, w którym znajdziesz ubrania dla swojej pociechy, w których będzie się czuła swobodnie i w 100 % sobą. Miękkie bluzy z kapturem, bawełniane t-shirty i longsleeve w jednolitych, stonowanych kolorach są świetną podstawą dziecięcej szafy, na bazie której razem stworzycie nowe ulubione stylizacje do szkoły. Wielki powrót zalicza także dżins, który jest idealny na początek jesieni. Dzięki dodatkowi stretchu jest delikatny dla skóry, lekki, dopasowuje się do ciała i w niczym nie ograniczy fantazji twojego dziecka. Modową rewolucję mogą przejść fani neutralnych kolorów, bo w kolekcji nie brakuje najmodniejszych kolorów tej jesieni: żółtego, pastelowego różu i morskiej zieleni, którym trudno się oprzeć. W kolekcji znajdziesz także sukienki, spódnice, kurtki, płaszcze, swetry, legginsy i akcesoria, czyli wszystko, by stworzyć pełną jesienną garderobę twojego dziecka. Podczas zakupów warto stosować zasadę „kapsułowej szafy”, która oznacza, że każda wybrana rzecz pasuje do kolejnych trzech. W ten sposób będziesz miała pewność, że jesienne zakupy dają wam możliwość stworzenia wielu szkolnych stylizacji. To nie tylko oszczędność czasu i ograniczenie wydatków, ale kolejna ważna lekcja dla twojej pociechy – że mniej znaczy więcej!