11.02.2019

Magiczny świat Newbie: limitowana kolekcja eko tapet

Markę Newbie doskonale znają rodzice, którzy cenią sobie stylowy casual w dobrej cenie.   Popularność marki w Polsce rośnie w ekspresowym tempie. Po kilku miesiącach od otwarcia drugiego salonu w Polsce (Wrocław i Warszawa), Newbie znów zaskakuje nową propozycją. Tym razem to limitowana kolekcja pościeli, poduszek i tapet dedykowanych najmłodszym!

Newbie to marka szwedzkiej sieci odzieżowej KappAhl. Zasłynęła charakterystycznym retro designem w brytyjskim stylu oraz zaawansowaną filozofią dbania o środowisko i zrównoważonego rozwoju. Teraz Newbie oferuje także akcesoria wnętrzarskie, by wystój pokoiku twojej pociechy był spójny z jego stylem. Marka wprowadza do swojej oferty limitowaną linię tapet w ręcznie rysowane wzory, która powstała we współpracy z firmą Boråstapeter. Jednocześnie w salonach znajdziesz limitowaną kolekcję pościeli i poduszek z takim samym wzorem.

Bardzo podoba nam się idea tworzenia świata Newbie dla naszych klientów z myślą o wypoczynku i sypialni. Kolekcja Bedtime Stories obejmuje wszystko, od pościeli i poduszek po piżamki i śliniaki. Do tego pokój udekorowany piękną tapetą, której wzór został zaczerpnięty z nostalgicznych motywów Newbie. Nie tylko piękny, ale również zapewniający spokój i wypoczynek dla oka – mówi Desiré Westerberg, Design & Purchasing Manager w KappAhl.

Seria obejmuje cztery wzory tapet z wzorami narysowanymi ręcznie przez zespół projektantów Newbie. Projektanci zadbali, by były one odzwierciedleniem estetyki i filozofii marki. Teraz pokój twojego dziecka może zamienić się w różany ogród lub świat leśnych zwierzątek w kilku wariantach kolorystyczych. Odcienie pastelowego różu, kremowego beżu i stonowanego granatu zapewniają tobie i twojemu dziecku atmosferę relaksu i świetne pole do rozwoju wyobraźni.

Tapety zostały wyprodukowane we fabryce Boråstapeter w mieście Borås, które stawia na zrównoważony rozwój. Produkcja odbywa się całkowicie bez zastosowania niebezpiecznych środków oraz przy jak najmniejszym wpływie na środowisko. Wszystkie stosowane farby są na bazie wody, a papier pochodzi ze zrównoważonych hodowli leśnych w północnej Europie. To kolejny krok Newbie, by podbić serca nie tylko rodziców kochących dobry styl, ale też miłośników designu w eko wydaniu.

 Kolekcja „Bedtime Stories” jest dostępna w limitowanej ilości w sklepach Newbie Stores oraz na kappahl.com i borastapeter.se od 5 lutego.

Podczas eventu goście mogli wykleić tapetami Newbie kartonowe domki przygotowane przez Kasię z Koko Cardboards.

Zdjęcia: Kasia Rękawek