29.04.2021

new kids – nowa marka przyjazna planecie! KONKURS!

Przedstawiamy Wam nową markę na mapie firm z dziecięcą odzieżą – new kids! Powstała z pasji i potrzeby serca, by stworzyć bieliznę przyjazną nawet najbardziej wymagającej skórze. Skórze alergików.

Dominika, założycielka i właścicielka new kids, dołożyła wszelkich starań, aby proponowane przez nią sety bielizny były jak najwyższej jakości. – Moje doświadczenia z alergiami skórnymi moich dzieci stały się dla mnie inspiracją do stworzenia marki z produktami wyłącznie ekologicznymi i certyfikowanymi. Są one bezpieczne i nietoksyczne. – mówi Dominika. Brzmi świetnie!

Zapraszamy Was na stronę new kids, aby poznać bliżej tę markę. A już teraz chcemy Wam zaproponować super zabawę, w której do wygrania są trzy sety bielizny dla dzieci (szczegóły znajdziecie w naszym regulaminie poniżej).

KONKURS Baby by Ann x new kids

Na czym polega nasz konkurs? Aby wziąć w nim udział należy odpowiedzieć na pytanie: Jak wyobrażasz sobie naszą idealną planetę? Swoje odpowiedzi umieszczajcie na Instagramie Baby by Ann pod konkursowym postem! Zainspirujmy siebie nawzajem. Stwórzmy razem jeszcze lepszy świat dla naszych dzieci.

Zachęcamy Was bardzo gorąco do wzięcia udziału w naszej zabawie. Z zamieszczonych na naszym Instagramie Baby by Ann odpowiedzi nasze jury wybierze 3 zwycięzców, do których powędrują nagrody!

CZAS TRWANIA KONKURSU: 29 kwietnia 2021 do 06 maja 2021 do godziny 23:59.

Cały regulamin znajdziecie tutaj: regulamin BBA x new kids.