03.05.2019

Pierwsze urodziny Baby By Ann

Stało się! Właśnie upływa nam pierwszy rok, który spędziliśmy razem z Wami! 

Ten rok był dla nas wyjątkowy. Przede wszystkim dlatego, że wokół Baby by Ann zgromadziła się wyjątkowa grupa odbiorców, jesteście nią Wy Drodzy Czytelnicy. Cieszymy się na każdy nowy tekst, który dla Was tworzymy, na każdy nowy produkt, który z myślą o Was i Waszych dzieciach wprowadzamy do naszego sklepu. Cieszymy się na każdy Wasz komentarz, dyskusję i zaangażowanie. Każda sugestia czy uwaga od Was są dla nas cenne i pomocne.

To był dla nas rok zbierania doświadczeń, mierzenia się z pomysłami i realiami, ale warto było! Dla Was chcemy stawać się coraz lepsi. Chcemy serwować Wam dobre i wartościowe treści, pomagać Wam iść przez kolejne miesiące macierzyństwa. Chcemy Wam towarzyszyć podczas dokonywania wyborów, między tym co dobre, jakościowe, pięknie wykonane i potrzebne dla Waszych Maluszków. 

Baby by Ann powstało dla Was i z myślą o Was. Mamy nadzieję, że razem spędzimy tutaj kolejny roczek i wspólnie będziemy budować piękny świat dla naszych dzieci. 

DZIĘKUJEMY!

Zaczynamy urodzinowy weekend!!!!
Chcemy abyście świętowali go wspólnie z nami, dlatego przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy rabat -10%, który można wykorzystać również na przecenione produkty.
Kod: URODZINYBBA