31.03.2019

W kolorach lasu: stylizacje pełne przygód

Przyroda już obudziła się do życia i inspiruje do wędrówek po łąkach, lasach i miejskich parkach. Wszędzie tam, gdzie unosi się zapach bzu i zielonych traw. Cieszmy się tą wiosenną pogodą i ruszajmy z dziećmi po kolejną dawkę szalonych zabaw i przygód pod chmurką. To tam bawią się najlepiej i odkrywają kolejne tajemnice otaczającego Świata. Jak przemycić szczyptę tego magicznego klimatu do domu? Z pomocą przyjdą ci ubranka i akcesoria inspirowane kolorami natury.

Najważniejsze, żeby podczas zabawy czuć się komfortowo. Lekko oversizowe kroje i naturalne tkaniny, jak bawełna organiczna i len zapewnią twojemu maleństwu wygodę, a tym samym szeroki uśmiech na buzi. Do domowych zabaw najlepiej sprawdzą się rampersy.

Jednoczęściowe śpioszki z miękkiej bawełny to najlepszy kompan podczas zabaw na dywanie wśród grupy przyjaciół. Wybierając kolor, postaw na odcienie inspirowane leśną roślinnością, np. khaki, przypominający leśne połacie pachnącego mchu. Równie dobrze sprawdzi się wycięte body, obowiązkowo w intensywnym, żółtym odcieniu pierwiosnków.

To dodatkowa dawka energii do wspólnych zabaw w domowym zaciszu. Małe księżniczki będą bardzo zadowolone z nowych rampersów w soczystym kolorze świeżych malin. To godny następca tradycyjnego różu.

Jeśli wolisz minimalistyczne styl, bawełniane ogrodniczki w grafitowym kolorze zawsze będą wyglądać świetnie. Nieoceniony dodatek? Mięciutka czapeczka z uszami, by być gotowym na spotkanie z Kubusiem Puchatkiem i uspokajający smoczek z organicznego kauczuku. Gotowe!

W deszczowe dni, kiedy nie możemy wybrać się na leśną wycieczkę, zaaranżujmy domowy piknik w dziecięcym pokoju. Zamiast maty, użyj lnianej narzuty, niezastąpionego otulacza lub koca o szerokim, waflowym splocie. Są miękkie, wygodne, a dzieci je uwielbiają. Do pełni magicznego, leśnego klimatu brakuje tylko jednego. Drewnianego, rattanowego łóżeczka, które po udanej zabawie, zapewni twojemu dziecku słodkie 1sny o kolejnych leśnych wędrówkach. Ahoj przygodo!

Zdjęcia: Aneta Zamielska