17.07.2020

Ahoj Wisło! Ruszamy w trasę po Warszawie!

Już dzisiaj startuje druga edycja projektu „Ahoj Wisło – gramy i spacerujemy nad Wisłą”, która zabierze Was i Wasze dzieci w super przygodę po warszawskiej Wiśle.

Podczas pierwszej edycji „Ahoj Wisło” powstała fantastyczna ilustrowana mapa dla rodzin z dziećmi, która pomagała w spacerowaniu trasą projektu. Spodobała się ona tak bardzo uczestnikom zabawy, że w tym roku doczekała się swojej aktualizacji, która jest dostępna na stronie www.ahojwislo.pl.

Co czeka na warszawiaków w tegorocznej edycji „Ahoj Wisło”?

Pomysłodawcy zabawy postanowili rozszerzyć działania i wzbogacić zabawę o nowe aktywności. Poza wspomnianą już mapą czekają: gra planszowa, gra miejska oraz inspirujące spacery. Przyznajemy, że na obecny czas jeszcze ograniczonego korzystania z atrakcji miasta, to super alternatywna na wspólne spędzanie wakacyjnego czasu. Wszystkie te działania mają na celu wesprzeć rodziców w samodzielnym zwiedzaniu warszawskiego odcinka Wisły. Dajcie się wciągnąć w te grę, aby zobaczyć i doświadczyć, jak piękna, ciekawa i inspirująca jest nadwiślańska przestrzeń́ Warszawy.

Organizatorzy dołożyli starań, aby zachęcić́ rodziny do spędzania wartościowego, wspólnego czasu nad Wisłą. Zobaczycie, jak można się kreatywnie bawić́ i jednocześnie poznawać́ Warszawę z nietypowej perspektywy.

„Ahoj Wisło” jest projektem niekomercyjnym. Wszystkie działania, dzięki dofinansowaniu z budżetu miasta, będą bezpłatne – zarówno udział w wydarzeniach, jak i materiały drukowane. Jeśli pozwoli na to sytuacja epidemiologiczna, to projekt będzie trwał do końca października.

Zachęcamy Was do zabawy z „Ahoj Wisło”.