19.02.2021

Kredki w ruch! Mamy dla Was super KONKURS z PUCIEM!

Już za momencik 24 lutego światło dzienne ujrzy najnowsza część przygód ulubieńca dzieci Pucia i jego wesołej rodzinki. A tymczasem przedstawiamy Wam okładkę tej książki „Pucio w mieście. Zabawy językowe dla młodszych i starszych dzieci”, autorstwa Marty Galewskiej – Kustry z ilustracjami Joanny Kłos.

W tej części Pucia zajrzyjcie na plac budowy, do supermarketu, na dworzec kolejowy, do parku, gabinetu taty, który jest… Psss. Jeszcze chwilę poczekajmy! Ale już teraz zdradzimy Wam, że dowiemy się dużo więcej o całej rodzinie Pucia.

A już teraz chcemy Wam zaproponować super zabawę, w której do wygrania jest najnowsza część przygód Pucia, zestaw puzzli oraz maskotka! Mamy dla Was aż trzy zestawy puciowych gadżetów.

KONKURS Baby by Ann z Puciem w mieście!

Na czym polega nasz konkurs? Aby wziąć udział w konkursie należy: przygotować pracę plastyczną w formie rysunku, który byłby odpowiedzią na temat “Moja przygoda z Puciem”. Konkursowy rysunek należy zamieścić na swoim profilu IG i wstawić odpowiednie hashtagi #babybyannzpuciemwmiescie i #bbaxnaszaksiegarnia.

Zachęcamy Was bardzo gorąco do wzięcia udziału w naszej zabawie i oznaczania swoich prac. Z zamieszczonych odpowiedzi nasze jury wybierze aż 3 zwycięzców, do których powędrują wspaniałe nagrody!

CZAS TRWANIA KONKURSU: 19 lutego 2021 do 25 lutego 2021 do godziny 23:59.

Cały regulamin znajdziecie tutaj: regulamin BBA x Pucio.