09.09.2019

Smart Kids Planet x Baby by Ann!

Już za momencik, już prawie jest gotowe! 14 września o godz. 14:00 otwiera się pierwsze w Polsce Smart Kids Planet, czyli Centrum Mądrej Zabawy dla dzieci. Tutaj nie będzie nudy, będzie za to mnóstwo frajdy i radości!

Mamy dla Was świetną wiadomość, ponieważ będzie to także miejsce, gdzie spotkacie nas! Baby by Ann będzie tam w postaci sklepu, w którym będziecie mogli kupić wyselekcjonowane rzeczy z naszego asortymentu. My jesteśmy bardzo podekscytowani i szczęśliwi, że będziemy częścią tego przedsięwzięcia. Już od 14 września zapraszamy Was do Smart Shop x Baby by Ann!

Ta jesień stanie się wyjątkowa dla wszystkich miłośników mądrej zabawy. To będzie idealne miejsce dla rodziców, którzy cenią sobie edukację poprzez zabawę oraz innowacje. Dla dzieci, które uwielbiają kreatywne zajęcia, jak i dla tych, które w zabawie szukają śmiechu i przygód.  Na powierzchni 2400m2 PGE Narodowego otwarte zostanie Smart Kids Planet – innowacyjne i interaktywne Centrum Mądrej Zabawy. Miejsce to powstaje w oparciu o światowy trend edutainment, czyli edukację poprzez rozrywkę. I wreszcie będzie to także miejsce, gdzie spotkacie Baby by Ann! Ale po kolei.

Smart Kids Planet świętuje otwarcie od 14 do 20 września. W tych dniach trwać będzie Tydzień Otwarcia. W programie wiele atrakcji dodatkowych, interesujące warsztaty i zaskakujące niespodzianki.

Super wiadomością jest to, że Smart Kids Planet tworzyć będzie Centrum Mądrej Zabawy dla dzieci w wieku (0-10 lat). To jedyne takie miejsce na mapie Warszawy, gdzie będzie można przyjść z całą rodziną, bez dzielenia się na atrakcje, które zajmą maluszka i starszaka. Prawda, że brzmi super?

Do waszej dyspozycji będzie sześć stref Smart Kids Planet. Znajdziecie wśród nich przeznaczoną dla dzieci do 3. roku życia strefę Tuptaj, rozwijającą zdolności motoryczne i zmysł percepcji u aktywnych maluchów, o której pisaliśmy tu – oraz pozostałe, dedykowane dzieciom w przedziale wiekowym 3-10 lat: Twórz– w której można dać upust swojej kreatywnej ekspresji, Odkrywaj– w której odbędziecie ekscytującą kosmiczną podróż, Fantazjuj – przestrzeń wypełnioną magicznymi zakamarkami i multimedialnymi niespodziankami, Segreguj– dzięki której dzieci nauczą się podstaw ekologii i dobrych nawyków, które zostaną z nimi na zawsze, oraz Trenuj – bo nie ma lepszego miejsca na rozwijanie piłkarskich umiejętności, niż w tej wyjątkowej przestrzeni PGE Narodowego.

Smart Kids Planet to również bogata oferta zajęć dodatkowych. W tym zajęć, które będą mogły rozwinąć dziecięcą kreatywność oraz intelekt. W specjalnie zaaranżowanych 5 salach warsztatowych odbywać się będą między innymi zajęcia z kodowania, przedsiębiorczości, robotyki i nowych mediów. W oparciu o współpracę z organizacjami i firmami, które cenią mądrą rozrywkę i edukację, realizowane zostaną wspólne projekty i wydarzenia specjalne. Bądźcie czujni, bo naprawdę warto mieć to miejsce na oku.

W wolny weekend, dzień lub po prostu w dogodnym dla Was czasie znajdziecie atrakcje, gdzie dobra zabawa łączy się z nauką w ciekawej, niewymuszonej formie. – Wiemy jak ważne dla rodziców jest to, aby wartościowo spędzać czas wolny z dziećmi, aby wspólne aktywności prowadziły także do zdobywania wiedzy, umiejętności cyfrowych, pobudzania wyobraźni czy kreatywności. Dlatego tworzymy miejsce, które to umożliwia. – mówi pomysłodawca i współwłaściciel Smart Kids Planet Adam Kowalczyk, tata Leona.

Misją zespołu Smart Kids Planet jest innowacyjna edukacja poprzez trening zdolności motorycznych, sensorycznych, kreatywnych oraz umiejętności pracy w grupie, przy jednoczesnym zaspokajaniu podstawowych potrzeb dziecka: bezpieczeństwa, przynależności, kontaktu społecznego, sensu działania i akceptacji.

Wyzwaniem dla twórców tego projektu, było także to, aby stworzyć miejsce, w którym rodzice będą mogli mieć na oku swoje pociechy, ale przy tym będą mogli usiąść i spokojnie napić się herbaty, kawy lub popracować. Dlatego też w Smart Kids Planet powstała kawiarenka – Smart Cafe.

Gorąco Was zapraszamy do Smart Kids Planet na PGE Narodowy!

Zdjęcia: Iza Pruszyńska