20.05.2018

Aplikacja z treningami po porodzie

Mamy dobrą wiadomość dla młodych mam! Aplikacja mobilna Diet & Training by Ann została poszerzona o program treningowy dedykowany kobietom po porodzie. Dzięki starannie dobranym ćwiczeniom Healthy Mom w przyjemny sposób wrócisz do formy sprzed ciąży. 

Jeśli jesteś osobą aktywną, to zapewne dobrze znasz Diet & Training by Ann. Ania Lewandowska stworzyła jedyną aplikację w Polsce, która łączy plan żywieniowy z treningami. Appka dostępna jest na rynku od marca ubiegłego roku i absolutnie zrewolucjonizowała jakość samodzielnych treningów. Już nie potrzebujesz płyt i odtwarzacza DVD. Teraz możesz zabrać Anię Lewandowską na wspólny trening do swojego domu, na wakacje, do przyjaciółki czy parku.

Nie ma znaczenia, czy jesteś początkująca, czy zaawansowana. Czy ćwiczysz codziennie, czy raz w tygodniu. Z aplikacją Diet & Training to Ty decydujesz kiedy, o jakiej godzinie i na jakim poziomie intensywności odbędzie się Twój trening. Do wyboru jest 7 zróżnicowanych programów ćwiczeń, a wśród nich nie mogło zabraknąć opcji dla mam!

Healthy Mom to plan treningowy dla kobiet po porodzie, obejmuje on zestaw starannie dobranych ćwiczeń, dzięki którym w bezpieczny i łagodny sposób wrócisz do formy sprzed ciąży. Kiedy zacząć? Jeśli rodziłaś naturalnie, już po 6 tygodniach po porodzie możesz powoli wracać do aktywności fizycznej, ale tylko wtedy, gdy lekarz prowadzący wyrazi taką zgodę. Kobiety po cesarskim cięciu mogą zacząć ćwiczyć najwcześniej około 12 tygodni po porodzie, również za wyłączną zgodą lekarza. Więcej na temat powrotu do aktywności fizycznej po ciąży znajdziecie na na blogu Healthy Plan by Ann. Dobrze wiemy, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. Zadbaj o siebie i przekaż maleństwu pozytywną energię!