27.11.2020

Xera Calm od AVÈNE – ukojenie dla skóry atopowej / KONKURS

Marka Avène od lat pielęgnuje skórę całych rodzin i niesie ukojenie, jeśli jest ono potrzebne. Tak jest z serią XeraCalm, która stworzona została z myślą o ukojeniu i otuleniu skóry atopowej.

Seria Xera Calm do pielęgnacji skóry skłonnej do atopii od AVÈNE to dermokosmetyki przeznaczone do codziennej higieny skóry, których zadaniem specjalnym  jest uzupełnienie poziomu lipidów. Radzą sobie z tym zadaniem doskonale!

Delikatnie oczyszczają, łagodzą skórę suchą, skłonną do atopii i świądu oraz przyjemnie ją pielęgnują.Czy wiecie, że atopowe zapalenie skóry (tak zwane AZS), to w dzisiejszych czasach jedna z najczęściej diagnozowanych chorób dermatologicznych? Jest to częsta choroba, która dotyczy coraz większej ilości małych dzieci, a czasem również dorosłych. Typowym objawem dla atopowego zapalenia skóry jest świąd, wywołujący dyskomfort i uniemożliwiający normalne funkcjonowanie. Jak ukoić to nieprzyjemne uczucie? Wymaga to prawidłowej pielęgnacji skóry produktami kosmetycznymi, które otulą i przywrócą komfort. Z pomocą przychodzi marka Avène z gamą produktów XeraCalm zarówno dla małych oraz dużych atopików.

Mamy dla Was KONKURS, w którym możecie zdobyć kosmetyki z gamy XeraCalm od Avène.

Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: Jak radzicie sobie z atopową skórą u Waszych Maluszków? Dlaczego to właśnie Wam może przydać się zestaw dermokosmetyków XeraCalm A.D?

Odpowiedź napiszcie w komentarzu pod postem na Instagramie lub Facebooku Baby by Ann oraz wstawcie odpowiednie hashtagi: #ukojeniedlaskory; #babybyannxavene.

Z zamieszczonych odpowiedzi nasze jury wybierze aż 3 zwycięzców, do których powędrują zestawy kosmetyków Xera Calm!

CZAS TRWANIA KONKURSU: 27 listopada 2020  do 3 grudnia 2020 do godziny 23:59.

Cały regulamin znajdziecie tutaj: regulamin BBA x Avene.
Chcesz się dowiedzieć więcej o produktach, zajrzyj tutaj: https://bit.ly/2HEIAZA.

Powodzenia!

zdjęcia: Agnieszka Fojudzka