27.03.2019

Moleskine Passion notesy na miarę twoich potrzeb

Uwielbiamy praktyczne, dopracowane w szczegółach, a do tego piękne i trwałe rzeczy. Takie są notesy, które chcemy ci przedstawić – Moleskine Passion.

Seria notesów od Moleskine to doskonała opcja dla osób, które cenią sobie rzeczy przemyślane i ponadczasowe. Lubię Moleskine za to, że nie narzuca mi niczego, że kartki w nich można zapisywać samemu i dostosowywać do swoich indywidualnych potrzeb. A teraz Moleskine idzie dalej robiąc ukłon w stronę swoich wielbicieli, proponując im notesy tematyczne.

Baby Journal został stworzony z myślą o tych z was, którzy zaraz zostaną rodzicami. Będzie pięknym prezentem dla tych, którzy spodziewają się swojego pierwszego Maleństwa, ale też i tych, którzy rodzicami już są, ale na przykład czeka ich ta przygoda na nowo. The Baby Journal daje doskonałą przestrzeń, aby spisać i zapamiętać wszystkie przygody i wrażenia jakie towarzyszą podczas ciąży oraz pierwszych dwóch lat dziecka. Waszych pierwszych dwóch lat razem. Notes składa się z sześciu oddzielnych sekcji, w których uporządkowany układ pozwala prowadzić notatki i rejestrować najważniejsze wydarzenia z życia rodziny w tym niesamowitym czasie. Notes jest dostępny w stonowanym żółtym odcieniu z symbolem dzieciństwa chyba większości z nas – kaczuszką.

 Wedding Journal idealny notes dla każdej pary narzeczonych. Pomoże zorganizować ślub oraz wesele i sprawi, że nic nie umknie waszej uwadze. Wiadomo, że przygotowania do tego jedynego i tak ważnego w życiu dnia nie zawsze idą zgodnie z planem, ale dzięki Wedding Journal jest duże prawdopodobieństwo, że na bieżąco i sprawnie zareagujecie na wszelkie niespodzianki. Ten notes doskonale sprawdzi się także w roli niezastąpionego towarzysza dla osób, które zajmują się prowadzeniem i organizacją wesel. Żaden fotograf, kamerzysta, muzyk czy atelier ślubne nie zgubi z nim swojego adresu. Notes składa się z sekcji tematycznych obejmujących wszystkie elementy organizacji ślubu, wesela oraz miesiąca miodowego. Elegancki i praktyczny. Stanowi 12-miesięczne wsparcie organizacyjne i jest zapisem wyjątkowej drogi dwojga ludzi.

Traveller’s Journal notes stworzony z myślą o podróżach i ich wielbicielach. Nie ma znaczenia czy podarujesz go osobie młodszej czy nieco starszej. Amatorowi podróżowania, marzycielowi o podróżach czy wprawionemu podróżnikowi, bo będzie idealny dla każdego. Został zaprojektowany tak, by cieszyć oko i inspirować do wypraw. Tych małych i tych dużych. Jest mnóstwo miejsca, aby zapisać swoje plany podróży przed wyjazdem i wymienić wszystkie rzeczy, które masz nadzieję zobaczyć i zrobić, a następnie dodać mapy, zdjęcia, bilety i pamiątki po powrocie. Dziennik Podróżnika to miejsce, w którym możesz pomarzyć, uzyskać praktyczne porady i stworzyć wyjątkowe i trwałe archiwum podróży, do których będziesz mógł często wracać.

Wellness Journal to strzał w dziesiątkę dla pasjonatów zdrowego trybu życia. Zaprojektowany, aby wspomagać realizację założonych celów w drodze ku lepszemu samopoczuciu, kondycji i ogólnie pojętemu zdrowiu. Z tak pięknym notesem będzie o wiele łatwiej. Możesz w nim zapisać wszystko, co sprawia, że masz motywację i chęć do działania, a w chwilach zwątpienia do tych notatek wrócić i odzyskać zapał. Strony wstępne notesu zostały zapełnione wskazówkami żywieniowymi, ćwiczeniami mającymi na celu zwiększenie masy mięśniowej i praktycznymi podpowiedziami dotyczącymi wzmacniania kondycji. Budowanie dobrej formy z Wellness Journal będzie przyjemnością.  Cztery dedykowane i ustrukturyzowane sekcje pomagają śledzić postępy w dziedzinie założonych celów w zakresie diety i zdrowia.

Book Journal wreszcie i coś dla miłośników książek. Nie musisz być przysłowiowym molem książkowym, aby poddać się urokowi tego notesu. Jeśli kochasz książki zachwyci cię ten notes, ale jeśli nie pochłaniasz ich ponad normę, a lubisz je czytać, wyłapujesz z nich interesujące fragmenty, motta, cytaty, to z Moleskine Book Journal zostaną one z Toba na długo. Będziesz mógł wracać, spisywać nowe tytułu, uporządkować swoją biblioteczkę lub sprawić radość komuś innemu. 

Recipe Journal notes dla każdego kto kocha spędzać czas w kuchni na gotowaniu lub oglądać kulinarne programy, z których chce zapamiętać przepisy. A może podczas podróży zakochujecie się w lokalnych potrawach i dzięki uprzejmości osób, które je przygotowały możecie spisać przepis? W takim razie Recipe Journal jest stworzony z myślą o was! Usystematyzujesz w nim wszystkie swoje receptury i przepisy, a dodatkowo znajdziesz w nim porady i ciekawostki.

Wine Journal dla koneserów, ale i dla amatorów wina. Z tym notesem nie przepadnie Ci żaden smak, etykietka czy kraj pochodzenia, a co w winie najważniejsze – rocznik. Z łatwością zapamiętasz, bo zapiszesz, które wino pasowało najlepiej do wołowiny, które do ryb i owoców morza, a które do deserów.

Wszystkie notesy z serii Moleskine Passion dostępne są w eleganckich twardych pudełkach, z charakterystycznym dla danej dziedziny motywem w sklepach Lifestyle Designers.To piękny i praktyczny pomysł na prezent, który możesz sprawić sobie lub innym.

Zdjęcia: Anna Kostrzewska