25.11.2019

Wyzwanie Babybyann #zdrowesniadaniazLewa

Kochani ruszamy z kolejnym wyzwaniem!

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia! Powinno dostarczać mnóstwa energii do działania i idealnie, gdyby było pyszne i zdrowe. Wielka szkoda, że tak wiele z nas o nim zapomina albo, co gorsza, nie ma czasu. Problem z brakiem pomysłu na zdrowe śniadania w zasadzie jest rozwiązany, bo inspiracji u nas znajdziecie na wiele okazji.

Niech to wyzwanie zmotywuje przede wszystkim rodziców i dzieci, ponieważ zdrowe nawyki warto wypracowywać od najmłodszych lat. My rodzice bądźmy wzorem do naśladowania.

Mamusie, Tatusiowie i każdy, kto chce wyrobić nawyk zdrowego śniadania zaczynamy śniadaniowe wyzwanie!

Pierwszym zadaniem niech będzie dopilnowanie, aby nikt z waszego domu nie wyszedł z pustym brzuchem ani do przedszkola, ani do szkoły czy pracy. Chcielibyśmy też zobaczyć, jak wyglądają wasze poranne posiłki! Wrzucajcie je na swoje Instagramowe profile i oznaczajcie je #zdrowesniadaniazLewa #babybyann.

Gotujcie, motywujcie i inspirujcie!

Wyzwanie trwa dziesięć dni. Na profilu @annalewandowskahpba codziennie znajdziecie nowy przepis na śniadania, a dla chętnych zostanie rozspidany plany treningowy z aplikacją @Diet_training_by_Ann.

Zatem róbcie naleśniki, puszyste gofry i pyszne omlety! I koniecznie podzielcie się efektami wrzucając zdjęcie z porannego posiłku, filmiki również mile widziane!

Osobę, która wykaże się największym zaangażowaniem kulinarnym i która zmotywuje swoich najbliższych do udziału w wyzwaniu czekają nagrody niespodzianki!

Najpyszniejsze zdjęcia śniadaniowe zostaną opublikowane na profilu @babybyann oraz @annalewandowskahpba

CZAS TRWANIA WYZWANIA:

26 listopada 2019 do 6 grudnia 2019

Dzień 1 WTOREK

NALEŚNIKI KASZTANOWE

120 g mąki kasztanowej

2 jajka

0,5 łyżeczki bezglutenowego proszku do pieczenia

200 ml mleka kokosowego lub inne roślinne

szczypta cynamonu

1 łyżka kakao

1 łyżka oleju kokosowego

PRZYGOTOWANIE

Wymieszaj wszystkie składniki na naleśniki, tak aby uzyskać jednolitą masę. Naleśniki smaż na oleju kokosowym, cienko wylewając na patelnię masę na ciasto. Gotowe naleśniki podawaj z ulubionym dżemem lub konfiturą domowej roboty.

POWODZENIA!