25.05.2020

Pogłówkujmy z Cardblocks!

Czas kwarantanny rozbudził w nas rodzicach spore pokłady kreatywności. Jeśli lubicie spędzać czas na wspólnej zabawie, ucząc się przy tym i główkując, to koniecznie dajcie szansę tym klockom. Nauka, ekologia i zabawa spotkały się w jednym miejscu.

Dlaczego Cradblocks są wyjątkowe?

Te klocki uosabiają tęsknotę za zabawkami prostymi, niestandardowymi i pobudzającymi wyobraźnię. Stworzone są w duchu ekologii, co bardzo sobie cenimy w obecnych czasach.

Tekturowe elementy, które łączą się ze sobą w prosty sposób, bez kleju, dają szerokie pole interpretacji. Można budować gotowe rzeczy postępując według instrukcji dołączonej do klocków lub tworzyć coś według własnego pomysłu. Nie ma tutaj żadnego ograniczenia, a liczy się wyobraźnia.

Kartonowe klocki konstrukcyjne Cardblocks są stworzone z tektury, która jest bezpieczna dla dzieci, ale oczywiście te młodsze powinny bawić się nimi w towarzystwie dorosłych. Obecnie do wyboru mamy cztery zestawy klocków: zestaw podstawowy oraz trzy zestawy dodatkowe: Rotunda, Bryły platońskie i Kopuła. Klocki Cardblocks potrafią zaabsorbować i zaangażować bez reszty dzieci młodsze i te nieco straszę, pomagają przy tym ćwiczyć koncentrację.

Są ekologiczne i wytrzymałe, a budowle i bryły da się z nich składać wiele razy. Mają także magiczną moc łączenia pokoleń, zapewniając wspaniałą rozrywkę w większym gronie. Można je budować samemu lub z rodzicami, rodzeństwem, kolegami i koleżankami z klasy. Możliwości jest wiele, a do tego po złożeniu można je samodzielnie pokolorować lub pomalować farbami.

To co jeszcze podoba nam się w tych klockach to fakt, że są produkowane w Polsce z poszanowaniem natury. A teraz w dobie zagrożeń klimatycznych i wszechobecnego plastiku nabiera to szczególnego znaczenia.

Jeżeli chcielibyście spróbować zabawy z tymi klockami to mamy dla Was specjalny kod rabatowy: babybyannklocki. Kod ten daje rabat w wysokości 35% od ceny wyjściowej na każdy z 4 zestawów Cardblocks w sklepie egmont.pl w terminie 25.05 – 1.06. 2020
Może to idealny pomysł na prezent z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka!

Za pomoc w sesji dziękujemy naszym małym modelom Lili i Julkowi oraz Pauli Zając.

zdjęcia: Agnieszka Fojudzka