04.05.2018

Witajcie na portalu Baby by Ann!

Jesteśmy kobietami, przyjaciółkami, wspólniczkami. Mamy różne pasje, zainteresowania i plany na przyszłość. Łączy nas to, że jesteśmy szczęśliwymi mamami. Aktywnymi, pracującymi, pomysłowymi, czasami wątpiącymi w swoje siły i zmęczonymi. Ale obie jesteśmy mamami, a to jest nasze wspólne dziecko – poznajcie Baby by Ann.

Macierzyństwo jest największym wyzwaniem, przed jakim staje kobieta w całym swoim życiu. Od dawna obie interesowałyśmy się tą tematyką zarówno pod względem zdrowotnym, jak i emocjonalnym, jednak dopiero własne dzieci pozwoliły nam w pełni zrozumieć, jak ważną rolą jest rola matki. To my codziennie stawiamy czoła skrajnie różnym emocjom i sytuacjom. Bezwarunkowa miłość, wielka radość i najszczersze uczucia mieszają się z troską o nasze dziecko. Każdy kolejny dzień życia małego człowieka rodzi nowe wątpliwości, które bezustannie staramy się rozwiewać. Dlatego postanowiłyśmy stworzyć miejsce, w którym łatwo i szybko znajdziecie odpowiedzi na nurtujące was pytania. Tak powstał portal Baby by Ann.
Znajdziecie tu wszystko, czego potrzebujecie dla siebie i swoich dzieci. To dostęp do kompleksowej wiedzy najwybitniejszych ekspertów, usług najlepszych specjalistów i najciekawszych produktów z zakresu macierzyństwa. To także platforma wymiany opinii i doświadczeń nas: zwykłych – niezwykłych matek, które codziennie zdają egzamin z opieki nad dziećmi.

Od kiedy zostałyśmy matkami, nasze życia uległy przewartościowaniu. Na pewno wiecie, o czym mówimy. Każdego dnia spotykamy kobiety, które dzięki dzieciom nabrały sił i odwagi do walki o swoje marzenia. Tak powstają małe firmy, tworzące cudowne i przydatne produkty dla najmłodszych. Chcemy wesprzeć pomysłowe kobiety i pomóc zaistnieć efektom ich ciężkiej pracy. Chcemy także za ich pomocą ułatwiać życie mamom i umilać chwile ich pociechom, bo wiemy, że na to zasługują.
Zdajemy sobie sprawę, drogie mamy, jak mało macie wolnego czasu, dlatego zależało nam na stworzeniu miejsca, do którego będziecie chciały wracać i którego nie będziecie musiały opuszczać w poszukiwaniu wiedzy, najciekawszych opinii i najlepszych produktów.
„Mamy dla mamy” – z takim przesłaniem powstał portal Baby by Ann. Wspierajmy się, bądźmy razem, wspólnie budujmy lepszy świat dla naszych dzieci – z miłości i pasji. Cieszymy się, że jesteście z nami.

Ania i Ewa